Trasy

Etap pływacki

Start nastąpi z plaży Zamajerz w Niedzicy. Po przepłynięciu Jeziora Czorsztyńskiego do przystani w Czorsztynie będzie nawrót, po którym uczestnicy popłyną w kierunku plaży Zamajerz, gdzie będzie zlokalizowana strefa zmian T1. Na tym etapie obowiązuje pierwszy limit czasowy – 60 minut.

Etap rowerowy

Po wyjściu ze strefy T1 rozpocznie się pasjonująca walka na górskiej trasie szosowej. Zawodnicy będą mięli okazję zmierzyć z trzema bardzo wymagającymi podjazdami i równie trudnymi, technicznymi zjazdami. Na jednym z podjazdów, będzie okazja do spróbowania swoich sił z nachyleniem dochodzącym nawet do 20%. Suma przewyższeń na tym etapie będzie bardzo interesująca.
Przewidziano 2 punkty żywieniowe podczas etapu kolarskiego. Pierwszy będzie się znajdował w okolicach 33km na szczycie podjazdu z Osturni do Żdiaru (Bystra), natomiast drugi na 62km w Starym Smokowcu.
Zawody odbywają się w ruchu otwartym i należy bezwzględnie przestrzegać zasad poruszani się po drogach!

Tatraman profil roweru

Etap biegowy

Po zmianie w T2, gdzie będzie kolejny limit – zawodnicy muszą dotrzeć do strefy najpóźniej do godziny 14:00! -  rozpocznie się typowy bieg górski, liczący nieco ponad 20 kilometrów.  Meta znajduje się  na Kasprowym Wierchu, który to sięga 1987m n.p.m.

 

Tatraman profil biegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>